Jeśli brakuje Ci energii, a w swoim własnym domu czujesz się obco i nie możesz uspokoić, to możliwe że w ten sposób Twój organizm reaguje na złą energię. Jej pochodzenie może być różne. Może przynosisz ją z pracy, może w domu znajdują się przedmioty które ją wydzielają, albo twój dom został po prostu postawiony w złym miejscu.

Niestety problem nie rozwiąże się sam i potrzebna jest twoja inicjatywa by go rozwiązać. Najprostszym rozwiązaniem jest zakupić orgonit. Jest to pewien rodzaj transmitera energii. Aby prosto wyjaśnić zasadę działania tego urządzenia można się posłużyć analogią do silnika spalinowego. W silniku energia chemiczna paliwa jest zamieniana na energię mechaniczną, w orgonicie zła energia jest zamieniana na dobrą. Oczywiście im więcej złej energii znajduje się w pobliżu tym więcej zostanie wyprodukowane dobrej energii.

Z fizycznego punktu widzenia orgonit jest połączeniem minerałów, metalu i substancji organicznej (np. żywicy). Takie połączenie aktywuje dobrą energię do działania. Jeśli interesuje Cię orgonit sklep, to na pewno znajdziesz wiele odmian do wyboru w sklepach o tematyce radiestezji. Orgonit cena kształtuje się na poziomie kilkudziesięciu złotych, zależnie od wielkości, mocy i zastosowanych materiałów.

Wynalazek ten działa właściwie zawsze, zależnie od rozmiarów można go nosić przy sobie, lub zostawić w miejscu które powinno emanować pozytywną energią. Dobrym wyborem będzie sypialnia i inne miejsca częstego przebywania. Ogromną zaletą jest fakt że nie trzeba nawet wierzyć w jego działanie. Możesz go podarować bliskiej Ci osobie i nawet nie informować jej co robi ta abstrakcyjna ozdoba. Po kilku dniach będziesz słuchać jak życie obdarowanej osoby się poprawiło, a nie ma ona pojęcia co się zmieniło. Podsumowując, ze względu na prostotę i skuteczność działania orgonit powinien się znajdować właściwie w każdym domu, ogrodzie, firmie i miejscach publicznych.

http://orgonit-fatimire.com


Dodaj komentarz