Posypały mi sie włosy. Ślub za rok wiec chce w porę je wzmocnić. Co polecacie zarówno na wzmocnienie jak i szybszy porost włosów ?

Szampon Denson, skrzypovite i kozieradke. Z kozieradki robisz sobie napar. Zalewasz łyżeczkę kozieradki (ale nie zmielonej) cała szklanka wrzątku, obstawiasz do ostygnięcia, przelewają do jakiejś buteleczki z atomizerem, psikasz na skore głowy i wsmarowywujesz.
Jeśli nie masz problemu z alkoholem w produktach to wcierka banfi.

Polecam także grupę wlosing na fb, tam znajdziesz dużo trafnych porad i doświadczonych w temacie dziewczyn.
—————————————-
Tabletki biotebal i wcierka Banfi albo Jantar
—————————————-
Calcium pantothenicum z apteki za 8 zł, bierzesz przez tydzień,dwa i robisz przerwę;) Tak to wcierki do włosów,poczytaj blogi Alina rose, kosmetyczna hedonistka i przede wszystkim Anwen. Dobierzesz sobie czy drożdże pić czy siemię lniane i nauczysz się olejować włosy odpowiednimi olejami dla Twojego typu włosów:)
—————————————-
A ja polecam znaleźć przyczyne tego czemu się posypaly. Jesli to np problemy hormonalne czy z tarczyca to możesz wszystko lykac i wcierac a nic to nie da póki nie unormujesz wynikow.
—————————————-
Nie bierz biotebalu! Fakt wlosy rosna po nim i sa ladniejsze kondycyjnie ale niestety sa skutki uboczne w postaci zawrotnego tepa wzrostu i grubosci owlosienia wszedzie twarz typu na policzkach wasik a normalne co mamy na ciele rosna w zatrwazajacym tempie wiec warto sie zastanowic biotebal to lek wiec jest porost ale jest wszedzie nie tylko na glowie
—————————————-
Czy ja jestem jedyną, która ścieła włosy? Każdy mówił zapuszczaj, bo nikt Ci do boba welonu nie doczepi i fryzury nie zrobi. To ja na rok przed weselem obcielam włosy i świetnie się czuję

Kategorie: Forum Uroda